Yhteystiedot

Hallitus Nimi p.nro
Puheenjohtaja Eero Litmanen 0504957391 eerolitmanen(*) gmail.com
Varapuheenjohtaja Pekka Torvinen 0445540605 pekkatorvinen95(*)gmail.com
Sihteeri / Taloudenhoitaja Riitta Raatikainen 0405206050 riitta.raatikainen(*)pp1.inet.fi
Jäsen / Sponsori asiat Jari Pulkkinen 0505965062 jari.pulkkinen(*)painotalo-seiska.fi
Jäsen Antti Intonen 0442767584
Jäsen Timo Kettunen 0407444614
Jäsen Olli-Matti Karppinen 0505874316
Joukkueet

Edustus  Yhteyshenkilö / Valmentaja

Jari Pulkkinen 0505965062  jari.pulkkinen(*)painotalo-seiska.fi
Edustus / Valmentaja Antti Intonen  0442767584
         
 Juniorit  Yhteyshenkilö  Pekka Torvinen  0445540605 pekkatorvinen95@gmail.com
04- Juniorit / Joukkueenjohtaja Sami Vuohtoniemi 0440328393 sami.vuohtoniemi@lapinlahti.fi

04- Juniorit / Valmentaja

Sami Vuohtoniemi 0440328393       
04 -Juniorit / Valmentaja Aki Vuohtoniemi 0449757994  
07- Juniorit/ Valmentaja Pekka Torvinen 0445540605  pekkatorvinen95@gmail.com
07- Juniorit/ Valmentaja Tapio Korhonen
07-Juniorit /Joukkueenjohtaja Ritva Pekkarinen 0405302468  ritva.pekkarinen@lamecolht.fi
09-  Ja nuoremmat / Valmentaja Timo Kettunen 0407444614 kettunentimpe@hotmail.com

09-  Ja nuoremmat / Valmentaja

Taivo Pihtjõe 0401838723

09- Ja nuoremmat / Joukkueenjohtaja

04-tytöt / Valmentaja

Pekka Torvinen 0445540605 pekkatorvinen95@gmail.com

04-tytöt / Valmentaja

Arto Kuokka

06-tytöt / Valmentaja

Pekka Torvinen pekkatorvinen95@gmail.com

06-tytöt / Joukkueenjohtaja

Matti Kojo

04 ja 06-tytöt / Yhteyshenkilö

Pekka Torvinen 0445540605 pekkatorvinen95@gmail.com

01-tytöt Valmentaja/Joukkueenjohtaja

Mikael Roth

0449741248 mikael20017v@gmail.com

01-tytöt / Yhteyshenkilö

Pekka Torvinen 0445540605 pekkatorvinen95@gmail.com

Kotikenttä

Valio Areena < Klikkaa  kartta  
Liitto Palloliitto Itä-Suomenpiiri < Piirin  sivuille  
Seuran nimi Lyhenne Y-tunnus
Lapinlahden Pallo-95 LaPa-95 0172126-4

Pankkiyhteydet

Pankki BIC-koodi  
Ylä-Savon Osuuspankki  OKOYFIHH
Tili Tilinumero 
Edustusjoukkueen tili FI20 5158 1520 0705 89   
Junioritili FI11 5158 1520 0706 54