Yhteystiedot

Hallitus Nimi p.nro
Puheenjohtaja Eero Litmanen 0504957391 eerolitmanen(*) gmail.com
Varapuheenjohtaja Pekka Torvinen 0445540605 pekkatorvinen95(*)gmail.com
Sihteeri / Taloudenhoitaja Riitta Raatikainen 0405206050 riitta.raatikainen(*)pp1.inet.fi
Jäsen / Sponsori asiat Jari Pulkkinen 0505965062 jari.pulkkinen(*)painotalo-seiska.fi
Jäsen Antti Intonen 0401866005
Jäsen Timo Kettunen 0407444614
Jäsen Olli-Matti Karppinen 0505874316
Joukkueet

Edustus  Yhteyshenkilö / Valmentaja

Jari Pulkkinen 0505965062  jari.pulkkinen(*)painotalo-seiska.fi
Edustus / Valmentaja Antti Intonen  0401866005
         
 Juniorit  Yhteyshenkilö  Pekka Torvinen  0445540605 pekkatorvinen95@gmail.com
03-  Juniorit / Joukkueenjohtaja/valmentaja Sami Vuohtoniemi 0440328393 sami.vuohtoniemi@lapinlahti.fi

03- Juniorit / Valmentaja

Aki Vuohtoniemi 0449757994       
06 -Juniorit / Valmentaja Mikael Roth 0449741248  mikael20017v@gmail.com
06-Juniorit /Joukkueenjohtaja Ritva Pekkarinen 0405302468  ritva.pekkarinen@lamecolht.fi
09- Juniorit/ Valmentaja Taivo Pihtjõe 0401838723
09- Juniorit/ Valmentaja Veetu Tiilikainen
09- Juniorit/ Valmentaja Johannes Koistinen
09-Juniorit /Joukkueenjohtaja Milla Marin 040 5956800 marin.milla@gmail.com
11-12 - juniorit/ Valmentaja Pekka Torvinen 044 5540605 pekkatorvinen95@gmail.com

11- 12 - juniorit / Valmentaja

Kosti Kuokka

11- 12 - juniorit / Valmentaja

Iikka Heikkinen

11- Juniorit / Joukkueenjohtaja

Sari Kuutsa-Kettunen 040 5250930

12- Juniorit / Joukkueenjohtaja

Susanna Vatanen 044 3416082

Naiset/B-tytöt / Valmentaja

Pekka Torvinen 0445540605 pekkatorvinen95@gmail.com

Naiset/B-tytöt/ Valmentaja

Arto Kuokka

Naiset/B-tytöt/ Joukkueenjohtaja

Ritva Pekkarinen 0405302468 ritva.pekkarinen@lamecolht.fi

06-tytöt / Valmentaja

Sakke Lyyra 0401781107

06-tytöt / Joukkueenjohtaja

Matti Kojo 0503495195 matti.j.kojo@gmail.com

13- ja nuoremmat juniorit/ohjaaja

Pekka Torvinen 044554 0605 pekkatorvinen95@gmail.com

Kotikenttä

Valio Areena < Klikkaa  kartta  
Palloliittoiitto Itäinen alue < Liiton  sivuille  
Seuran nimi Lyhenne Y-tunnus
Lapinlahden Pallo-95 LaPa-95 0172126-4
Seuran osoite
Portaanpääntie 38, 73100 Lapinlahti

Pankkiyhteydet

Pankki BIC-koodi  
Ylä-Savon Osuuspankki  OKOYFIHH
Tili Tilinumero 
Edustusjoukkueen tili FI20 5158 1520 0705 89   
Junioritili FI11 5158 1520 0706 54