Yhteystiedot

Hallitus Nimi p.nro
Puheenjohtaja Eero Litmanen 0504957391
Varapuheenjohtaja Pekka Torvinen 0445540605
Sihteeri / Taloudenhoitaja Riitta Raatikainen 0405206050
Jäsen / Sponsori asiat Jari Pulkkinen 0505965062
Jäsen Antti Intonen 0442767584
Jäsen Timo Kettunen 0407444614
Jäsen Vesa Väisänen 0500430053
Jäsen Olli-Matti Karppinen 0505874316
Joukkueet

Edustus  Yhteyshenkilö / Valmentaja

Jari Pulkkinen 0505965062   jari.pulkkinen(*)painotalo-seiska.fi
Edustus / Valmentaja Antti Intonen  0442767584
         
 Juniorit  Yhteyshenkilö  Pekka Torvinen  0445540605 pekkatorvinen95@gmail.com
01-  Juniorit / Valmentaja Pekka Torvinen 0445540605       pekkatorvinen95@gmail.com

04- Juniorit / Valmentaja

Sami Vuohtoniemi 0440328393         sami.vuohtoniemi@ lapinlahti.fi
04 -Juniorit / Valmentaja Aki Vuohtoniemi 0449757994  
04- Juniorit / Joukkueenjohtaja Harri Vuohtoniemi 0449823736   havu65@suomi24.fi 
06- Juniorit/ Valmentaja Sakke Lyyra 0401781107
06- Juniorit/ Valmentaja Mika Pykäläinen 0443407192
06 - Juniorit /Joukkueenjohtaja Pekka Torvinen 0445540605   pekkatorvinen95@gmail.com
08-  Ja nuoremmat / Valmentaja/ Joukkueenjohtaja Seppo Lyyra 0447855028   seppo.lyyra@savonia.fi

08-  Ja nuoremmat / Valmentaja

Timo Kettunen 0407444614

05-tytöt / Valmentaja

Noora Tuhkanen 0505732066

05-tytöt / Joukkueenjohtaja

Satu Kuutsa

05-tytöt / Yhteyshenkilö

Pekka Torvinen 0445540605 pekkatorvinen95@gmail.com

01-tytöt / Valmentaja

Iiris Juntunen

01-tytöt / Valmentaja

Laura Väisänen

01-tytöt / Joukkueenjohtaja

Pekka Torvinen 0445540605

Kotikenttä

Valio Areena < Klikkaa  kartta  
Liitto Palloliitto Itä-Suomenpiiri < Piirin  sivuille  
Seuran nimi Lyhenne Y-tunnus
Lapinlahden Pallo-95 LaPa-95 0172126-4

Pankkiyhteydet

Pohjois-Savon Osuuspankki  Tilinumero    
Päätili / Edustusjoukkueen tili FI 3350688520012932    
Junioritili FI 1150688520012940