Yhteystiedot

Hallitus Nimi p.nro
Puheenjohtaja Eero Litmanen 0504957391 eerolitmanen(*) gmail.com
Varapuheenjohtaja Pekka Torvinen 0445540605 pekkatorvinen95(*)gmail.com
Sihteeri / Taloudenhoitaja Riitta Raatikainen 0405206050 riitta.raatikainen(*)pp1.inet.fi
Jäsen / Sponsori asiat Jari Pulkkinen 0505965062 jari.pulkkinen(*)painotalo-seiska.fi
Jäsen Antti Intonen 0442767584
Jäsen Timo Kettunen 0407444614
Jäsen Olli-Matti Karppinen 0505874316
Joukkueet

Edustus  Yhteyshenkilö / Valmentaja

Jari Pulkkinen 0505965062   jari.pulkkinen(*)painotalo-seiska.fi
Edustus / Valmentaja Antti Intonen  0442767584
         
 Juniorit  Yhteyshenkilö  Pekka Torvinen  0445540605 pekkatorvinen95@gmail.com
01-  Juniorit / Valmentaja Pekka Torvinen 0445540605      pekkatorvinen95@gmail.com

04- Juniorit / Valmentaja

Sami Vuohtoniemi 0440328393         sami.vuohtoniemi@ lapinlahti.fi
04 -Juniorit / Valmentaja Aki Vuohtoniemi 0449757994  
04- Juniorit / Joukkueenjohtaja Harri Vuohtoniemi 0449823736   havu65@suomi24.fi 
06- Juniorit/ Valmentaja Pekka Torvinen 0445540605
06-Juniorit /Joukkueenjohtaja Ritva Pekkarinen 0405302468   ritva.pekkarinen@lamecolht.fi
08-  Ja nuoremmat / Valmentaja/ Joukkueenjohtaja Seppo Lyyra 0447855028   seppo.lyyra@savonia.fi

08-  Ja nuoremmat / Valmentaja

Timo Kettunen 0407444614

08-  Ja nuoremmat / Valmentaja

Jari Myöhänen

08-  Ja nuoremmat / Valmentaja

Tapio Korhonen

05-tytöt / Valmentaja

Noora Saarela 0505732066

05-tytöt / Valmentaja

Pauli Väisänen 0503981082

05-tytöt / Joukkueenjohtaja

Mari Penttinen 0405375279

05-tytöt / Yhteyshenkilö

Pekka Torvinen 0445540605 pekkatorvinen95@gmail.com

01-tytöt / Valmentaja

Iiris Juntunen

01-tytöt / Valmentaja

Laura Väisänen

01-tytöt / Joukkueenjohtaja

Pekka Torvinen 0445540605

Kotikenttä

Valio Areena < Klikkaa  kartta  
Liitto Palloliitto Itä-Suomenpiiri < Piirin  sivuille  
Seuran nimi Lyhenne Y-tunnus
Lapinlahden Pallo-95 LaPa-95 0172126-4

Pankkiyhteydet

Pohjois-Savon Osuuspankki  Tilinumero    
Päätili / Edustusjoukkueen tili FI 3350688520012932    
Junioritili FI 1150688520012940